به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!

نظرات و سوالات مشتریان

برنامه نویسی
سلام من یک سفارش کار برنامه نویسی با زبان ++c دارم میتونید واسم انجام بدید، و اگر با یه زبان دیگه باشی چی?
پاسخ : بله و برای منظور بخش مشتریان وب سایت طراحی و در دسترس می باشد (users.barnameha.net) ، با عضویت یا ورود می تونید درخواست خودتون را ارسال و پیگیری کنید، در ضمن همه سرویس ها از جمله اطلاع رسانی وضعیت سفارش شما از طریق پیامک ، ایمیل و همچنین دانلود سفارش شما بعد ازآماده شدن کارتون و پرداخت هزینه ها از طریق بخش مشتریان امکان پذیره، با این روش دیگر شما نیاز به ارتباط تلفنی یا مراجعه حضوری ندارید، همچنین اگر برای کارتون نیاز هست فایل هایی ارسال و ضمیمه کنید این امکان هم میسر شده است .
 
میانگین رتبه:

 اعتدالی شیراز- 03-02-1394 00:10:17
طراحی ویجت مخصوص فروشگاه کارت شارژ
سلام ، من یک فروشگاه کارت شارژ دارم می تونید واسم یک ویجت طراحی کنید که باشه باهاش کاربر بدون نیاز به ورود به سایت من خرید شارژ بزنه؟
پاسخ : بله البته مشروط به اینکه داده های ارسالی از سمت مشتری قابل پیگیری از سمت ما باشد،جهت ارسال و پیگیری چنین سفارشی از بخش مشتریان وب سایت user.barnameha.net  استفاده کنید .
 
میانگین رتبه:

 خسروی تهران- 02-02-1394 00:03:07
سایت گردشگری با فرانت پیج
سلام استاد ما یک پروژه ساده با موضوع گردشگری با نرم افزار فرانت پیچ داده شما میتونید واسه ما این کار را انجام بدید ؟
پاسخ : سلام ، بله شما از طریق بخش مشتریان وب سایت ما عضو و یا وارد شوید و درخواست خودتون را ارسال و پیگیری نمایید ،هرگونه سوالی یا توضیحی نیاز بود از شما دریافت بشه از طریق همان بخش از شما خواسته خواهد شد .
میانگین رتبه:

 banitalebi بروجرد- 29-01-1394 00:10:35