به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!

درباره ما

این وب سایت با هدف سرویس دهی و ارائه خدمات مرتبط با صنعت تولید نرم افزار و همچنین خدمت رسانی به دانشجویان و علاقمندان در زمینه های مختلف طراحی نرم افزار ، طراحی وب سایت ، طراحی محتوای چند رسانه ای و ... طراحی شده است .

لازم به ذکر است که قبل از راه اندازی وب سایت ، از سال 80 به صورت رسمی خدمات رسانی در زمینه های ارائه شده شروع شد و در استان های مختلف و در سطوح مختلف این فعالیت ها ادامه پیدا کرد تا اینکه نیاز به سرویس دهی آنلاین و تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفته شد. تا پیش از طراحی وب سایت فعالیت ها بیشتر در بخش طراحی نرم افزارهای خصوصی برای شرکت ها و دانشجویان و وب سایت های اداری و دانشجویی ادامه داشت ، همچنین نحوه تحویل سفارش معمولا یا به صورت حضوری انجام می گرفت و یا با صرف زمان و توضیحات طولانی این امر محقق می گردید ، فلذا جهت سهولت در امر پرداخت هزینه و همچنین تسریع در زمان و دریافت سفارش توسط مشتریان گرامی سعی شد در وب سایت ، خدمات دهی آنلاین همچنین ارتباط الکترونیکی (E-Mail) و روش های مختلف پاسخ دهی از جمله ارائه کد رهگیری ، ارئه توضیحات و مستندات مرتبط با هر محصول در زمان دانلود یا دریافت سفارش ، همچنین دریافت نسخه ازمایشی (Demo) برای برخی محصولات مهم و ضروری نیز مد نظر قرار گیرد .
 

جهت مشاهده برخی از فعالیت های ما در طول سالیان گذشته تا به امروز از منوی بالای سایت گزینه مشاهده برخی نمونه کارهای ما را انتخاب نمایید .

 

رسانه های ما در آپارات
برنامه ها ها دات نت
بخش رسانه های صوتی و تصویری وب سایت ما
رسانه های ما در آپارات